Épületgépész szerelő

Munkatársat keresünk épületgépész szerelői munkakörbe!

Jártas vagy az épületgépészeti kivitelezési munkákban? Kisujjadban a gépészeti tervek alapján történő munkavégzés, csőhálózat szerelés? Precízen, igényesen végzed munkádat?

Feladatok:

  • épületgépész kivitelezési munkák helyszíni végzése
  • víz- és csőhálózat szerelési feladatok végzése
  • csővezetékek előkészítése, szerelése, csövek rögzítése, szigetelése épületekben
  • elkészült csőhálózat nyomáspróbája
  • víz-központifűtés és csatornaszerelés
  • beépítésre kerülő csövek, idomok, szerelvények ellenőrzése, méretre vágása, munkaárokba helyezése
  • vízzárósági vizsgálat végzése (csőszakaszlezárás, feltöltés, ellenőrzés, hibajavítás)
  • vízelvezető-, fűtő-, vízszolgáltató- és szennyvízrendszerek alkatrészeinek és szerelvényeinek mérése, vágása, azokra menet vágása, hajlítása, illesztése, összeszerelése, felszerelése, karbantartása és javítása
  • PVC csövek fektetése árkokba szennyvíz, vízelvezetés vagy vízszolgáltatás céljából
  • gépészeti szerelvényezés

Amit elvárunk tőled:

  • épületgépészetben/építőipari kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • szakirányú végzettség (klíma-, víz-, gáz-, fűtésszerelő, gépésztechnikus)
  • műszaki rajz értelmezés képessége
  • precíz, pontos, önálló igényes munkavégzés
  • min. “B” kategóriás jogosítvány előny

Amit nyújtani tudunk:

  • versenyképes fizetés
  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszonyt kínálunk
  • igényes munkakörnyezet
  • korszerű felszerelések és szerszámok
  • támogató munkatársak
  • vidéki bejárás támogatása
  • évente több csapatépítő események
  • szakmai fejlődési, és előrelépési lehetőség is vár rá

Legyél te is csapatunk tagja!

Fényképes önéletrajzodat az alábbi email címre várjuk: hr@hls-ventil.com

hls-ventil-epuletgepesz-szerelo