Épületgépész vezetőszerelő

Munkatársat keresünk épületgépész vezetőszerelői munkakörbe!

Jártas vagy az épületgépészeti kivitelezési munkák helyszíni koordinálásában? A szerelő kollégák közvetlen irányításában? Kisujjadban a gépészeti tervek alapján történő munka koordinálása?

Feladatok:

  • a projektvezető jobbkeze leszel, aki mindenben segíti munkádat
  • épületgépész kivitelezési munkák helyszíni koordinálása
  • szerelő kollégák közvetlen irányítása
  • gépész tervek alapján önálló munkavégzés
  • kapcsolattartás az egyéb szakterületek helyszíni képviselőivel
  • adminisztrációs feladatok elvégzése
  • helyszíni felmérések, egyeztetések támogatása

Amit elvárunk:

  • épületgépészetben/építőipari kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • szakirányú végzettség: épületgépész szerelő/gépésztechnikus
  • műszaki beállítottság
  • műszaki rajz értelmezés képessége
  • jó kommunikációs készség, terhelhetőség, konfliktuskezelés
  • operatív irányítókészség
  • önálló, felelőségteljes munkavégzés
  • min. “B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely
  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • versenyképes havi fizetés
  • vidéki bejárás támogatása
  • szerszámok biztosítása
  • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál

Legyél te is csapatunk tagja!

Fényképes önéletrajzodat az alábbi email címre várjuk: hr@hls-ventil.com

allas4